Mam na imię Grażyna

pragnę pomóc mamom w tworzeniu wszechświata dla swoich małych pociech

Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatek a zawodowo działam w branży dziecięcej.

Moja misja to sprawienie by tworzenie wyprawki dla Twojego Maluszka stało się czystą przyjemnością. Uwielbiam dzielić się z Wami wiedzą, doświadczeniem i pasją.

Wszystko co wiem nauczyłam się będąc mamą oraz tworząc i prowadząc przez lata dwa cudowne miejsca stacjonarne na tyskim rynku lokalnym w obszarze branży dziecięcej.

Jako kobieta ale przede wszystkim jako matka wiem jak ważne jest wsparcie, dlatego dla mnie najważniejsze jest pomóc, doradzić i towarzyszyć w tej pięknej drodze jaką jest kompletowanie tych wszystkich potrzebnych rzeczy.

Moja wrodzona intuicja pozwala mi na szersze zrozumienie Waszych oczekiwań! Śmiało mogę potwierdzić, TAK JESTEM EKSPERTEM w obrębie listy wyprawkowej i wszelkich akcesoriów niezbędnych na poszczególnych etapach rozwoju maluszka.

Zapraszam Was do wspólnej przygody jaką jest świadome rodzicielstwo. Ze mną jako ze specjalistką branży dziecięcej wejdziecie w tajniki listy wyprawkowej bardzo bezpiecznie. Będziecie mogli przygotować się spokojnie i odpowiednio dobrać towar wg własnych oczekiwań a Ja wam we wszystkim pomogę. Macie możliwość uczestnictwa w grupowych warsztatach lub też spotkania indywidualnego. Stopień w jakim potrzebujecie mojego wsparcia określicie całkowicie samodzielnie. Ja Wam oferuję swój czas, swoją wiedzę oraz swoje doświadczenie.

Ostatnie lata utwierdziły mnie, że natłok informacji jakimi zarzucani są młodzi ludzie nie jest niczym pożytecznym. Bardzo często informacje są mało rzetelne i wykluczające się nawzajem dlatego właśnie wspólnie postaramy się uporządkować listę wyprawkową.

Jestem osobą kontaktową i otwartą stąd też dość szybko zdobywam zaufanie – taką opinię słyszę od zadowolonych klientów. Podczas pracy ostatnich lat nawiązałam doskonałe relacje z młodymi rodzicami. To jest niesamowite uczucie być docenianym, szanowanym i tym samym potrzebnym. To, że rodzice proszą mnie o różne konsultacje indywidualne daje mi pewność iż to co robię ma sens i nie można tego zaniechać.

Ja z ludzkim podejściem nie potrafię być obojętna dlatego angażuję się tam gdzie jest taka potrzeba. Misja „ciocia dobra rada” trwa…

Dziękuję za to że jesteście! Wasz uśmiech i zadowolenie jest dla mnie największą nagrodą!

Grażyna Urbańczyk-Bakłażec